Roma-Juventus, dalin formacionet zyrtare të supersfidës

E kujtoni “Xhihanin”, ja çfarë ka ndodhur me të

E kujtoni “Xhihanin”, ja çfarë ka ndodhur me tëKanë dalë formacionet zyrtare të klasikes të futbollit italian mes Romës dhe Juves.

Bardhezinjtë do të kërkojnë fitoren për të marrë kreun të vetëm, ndërsa Roma lufton për zonën Champions.

Formacionet zyrtare:

Roma: Pau Lopez; Florenzi, Smalling, Mancini, Kolarov; Diawara, Veretout; Zaniolo, Pellegrini, Perotti; Dzeko.

Juventus: Szczesny; Cuadrado, Demiral, Bonucci, Alex Sandro; Rabiot, Pjanic, Matuidi; Ramsey; Dybala, Ronaldo.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey