Roma vjen me transferim të “çmendur”

Bëhet nami, Barcelona zbulon trajnerin e ri

Roma po mendon ta transferojë Dries Mertens gjatë verës, raporton Corriere dello Sport.

Kontrata e Mertens me skuadrën e Serie A skadon në fund të sezonit dhe mund të vendosë kundër zgjatjes së qëndrimit të tij, përcjell ORAinfo.

Bëhet nami, Barcelona zbulon trajnerin e ri

Roma është ndër klubet e interesuara për nënshkrimin e tij, por kërkesat e tij për një pagë prej 4 milion eurosh dhe një kontratë tre vjeçare mund t’i dekurajojnë ata./ORAinfo/

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey