Romeo ndërmerr një vendim të rëndësishem për Borën dhe Donaldin

Qysh kur Donaldi u bë pjesë e shtëpisë “Big Brother Vip”, telefoni personal mbeti në duart e vëllaut të tij, Romeos.

Romeo shihet se është shumë i fokusuar tek Instagrami i Donaldit ku poston imazhe dhe video të ndryshme, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, Romeo ka vendosur që të bëj ‘follow Borën me Instagram të Donaldit ku edhe moderatorja i’a ktheu.

Kjo ndodhi pas një dhurate të veçant nga Donaldi për Borën në 3-vjetorin e lidhjes së tyre dhe sigurisht që Romeo e pa të arsyeshme që dyshja tanimë të ndjeken në rrjetet sociale.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey