Ronela zbulon datën dhe titullin e projektit të ri muzikor

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka qenë mjaft pasive vitin e kaluar sa i përket angazhimit në muzikë.

Kënga e saj e fundit është në shkurt të vitit “Prologue” po pëlqehet mjaft shumë, por si duket ajo tashmë është duke sjellë diçka të re për fansat.

“‘Shumë i Mirë’, 10 prill”, shkroi Ronela në mbishkrimin e fotografisë të ndarë në Instagram.

Ronela shihej me një mashkull misterioz në fotografi në një moment mjaft intim, duke shikuar njëri tjetrin në sy.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey