Rrahje në pikë të ditës në një lagje të Shkupit, sherri për komunikacionin (VIDEO)

Një keqkuptim dhe padurueshmëri në trafik ka shkaktuar një incident në lagjen Kisela Voda në Shkup.

Siç raporton portali Kurir, përleshja e përgjakshme ka ndodhur mes disa personave në afërsi të lokalitetit Çezma në këtë lagje të Shkupit, përcjell INA. Lidhur me këtë janë publikuar edhe pamje në rrjetet sociale. (INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey