Rrezarta një grua shembull, kështu e emocionon Ermalin

Rezarta emocionon Ermalin.

Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha festojnë sot përvjetorin e 17-të.

Në këtë ditë të veçantë Rezarta u kujdes ta emocionoj me fjalët e saj.

“Sa krenare jam per ty e per dashurine tone… Nje anije e pa mposhtur nga cdo dallge e ajsberg qe na solli jeta! Jam ketu sot , si diten e pare , e dorzuar te krahet e tu duke te te dashur edhe me fort se dje… Gezuar pervjetorin drita e syve te mi ermalhoxha 17years”, ka shkruar Rezarta në postimin e saj.

Kujtojmë se dyshja u martuan një vit më parë, me një dasmë të veçantë në mes të detit.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey