Rrihen mes vete në Kombëtaren e Kosovës, para sfdiës me Spanjën dhe Suedinë

Rrihen mes vete në Kombëtaren e Kosovës, para sfdiës me Spanjën dhe Suedinë! Portieri i Kosovës, Arjanet Muriq është larguar nga Kombëtarja e Kosovës për arsye diciplinore.

Siç mëson Insporti, Arijanet Muriq është larguar nga ekipi kombëtar pasi është përleshur me Edon Zhegrovën.

Kujtojmë që të dielën, Kosova luan ndeshjen ndaj Suedisë – e vlefshme për parakualifikimet për Kupën e Botës ‘Katari 2022.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey