Rrushja ia tepron, del pa të brendshme

Rrushe Zybe, është tashmë emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur për audiencën e saj me pjesëmarrjen e saj në emisionin e dashurisë “Përputhen”, shkruan ORAinfo.

Madje, ajo ishte vajza e parë nga Kosova që u bë pjesë e këtij programi duke thyer shumë tabu.

Rrushja, ra menjëherë në sy me fizikun e saj, pasi ajo është një vajzë e gjatë dhe me forma të mira .

E trupin e saj ajo e ka vënë në pah në një fustan të gjatë, ku vërehet se ajo ka dalë pa të brendshme./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey