Ryva e dërgon djalin në lodra, kaq bukur e ka veshur

Ryva Kajtazi, është një artiste shumë e dashur për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj si këngëtare dhe aktore, ajo gjithmonë gjen kohë të i përkushtohet familjes së saj të ngushtë, shkruan ORAinfo.

Ajo është nënë e dy fëmijëve të shëndetshëm, Diolës dhe Fronit.

E të voglin e saj e ka dërguar në lodra, ku veshja e tij ka marrë gjithë vëmendjen. Kjo tregon se Ryva kujdeset shumë mirë për fëmijët e saj./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey