Ryva ia huq me veshjen e fundit

Ryva Kajtazi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ani pse profesioni i saj i parë ishte si aktore, ajo famë më të madhe mori si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është më aktive se kurrë, duke qenë se vazhdimisht është pjesë e dasmave dhe ahengjeve të ndryshme.

E duket se Ryva së shpejti do të sjellë një projekt të ri, ku për publikun ka ndarë disa imazhe nga pjesët e video klipit.

Ajo çka bie në sy është veshje aspak e përshtatshme, ku shihet me një fustan elegant e me atlete sportive./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey