Ryva nuk e ka problem, shfaqet në publik pa riçipeta

Ryva Kajtazi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, Ryva kohëve të fundit ka qenë më aktive në rrjetet sciale, shkruan ORAinfo.

Madje, sezonin veror ajo ishte njëra nga këngëtaret live më të kërkuara në dasma dhe ahengje.

Krahas kësaj, Ryvën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të ngushtë, dhe të hapur përpara, Ryva nuk e ka pasur problem të ekspozojë gjoksin pa riçipeta.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë paraqitje. /ORAinfo/

Ryva Kajtazi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, Ryva kohëve të fundit ka qenë më aktive në rrjetet sciale, shkruan ORAinfo.

Madje, sezonin veror ajo ishte njëra nga këngëtaret live më të kërkuara në dasma dhe ahengje.

Krahas kësaj, Ryvën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të ngushtë, dhe të hapur përpara, Ryva nuk e ka pasur problem të ekspozojë gjoksin pa riçipeta.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë paraqitje. /ORAinfo/

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey