Ryva shkon në emision, kaq shkurtë është veshur

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë një këngëtaret shumë aktive.

Ajo ka pak kohë që ka sjellë një këngë të re dhe po mundohet ta promovojë aq sa mundet, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve, ajo është e angazhuar edhe jashtë Kosovës. Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në një emision të Shqipërisë, ku ka shkëlqyer me pamjen e saj.

Por, ajo çka bie në sy është veshja e shkurtë e saj./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey