Ryva tregohet e zonja edhe në kuzhinë, me këtë gatim do t’iu shkrijë

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku tregon që është e zonja edhe në pjesën e gatimit duke publikuar ushqimin që ka përgatitur.

Një ëmbëlsirë interesante shihet në videon e postuar. “Sheqerpare në formë të lules”, e ka përshkruar videon këngëtarja. /ORAinfo/

Për më tepër shikon videon…

https://www.instagram.com/p/CU5oMZFr_SH/?utm_source=ig_embed&ig_rid=182a2a50-b9cc-47d9-90f1-0461a0df85eb

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey