Sa me fat Çifti lind dy herë binjakë në më pak se 2 vjet kjo e pa besueshme

Sa me fat Çifti lind dy herë binjakë në më pak se 2 vjet kjo e pa besueshmeNjë çift i ri ka mirëpritur në jetë dy herë binjakë joidentikë në më pak se dy vite.

Shauna Copple, 20 vjeç dhe Josh Fell, 22-vjeç nga Swinton u shokuan kur zbuluan se po prisnin binjakë në vitin 2017.

Çifti mirëpriti në jetë Amelia-Rose dhe Maison në nëntor të atij viti. Por kur Shauna ngeli shtatzënë përsëri një vit më vonë, u trondit akoma më shumë kur zbuloi se priste binjakë për herë të dytë.

Javën e kaluar ata mirëpritën në jetë grupin e dytë të binjakëve, Amelia-Rose.

“Nuk kemi binjakë në familje kështu që u suprizuam kur e zbuluam për herë të parë. Menduam se do ishte e vështirë por nuk ishte aq sa e kishim imagjinuar,”-tha 20-vjeçarja. “Kur ngela shtatzënë sërish u shokova kur na thanë se ishin sërish binjakë. Menduam: E kemi kaluar njëherë këtë kohë ndaj do jetë më e lehtë.”

“E kurova kancerin nga uji”, pas dëshmisë së pacientit 30 mjekë nisen drejt vendit të shenjtë

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk September 9, 2019 2:16 am ne Kurioz. ne link https://lajme.mk/?p=148958
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit