Sara Hoxha e mbuluar nga emocionet zbulon gjininë e fëmijës

Mes emocioneve të shumta, Sara Hoxha zbulon gjininë e fëmijës së tretë.

Sara Hoxha ka zbuluar gjininë e fëmijës së saj të tretë. Ajo është në pritje të një vajze dhe këtë e ka treguar ngjyra rozë brenda tollumbacit që çau.

Ka qenë vetë Sara që ka publikuar një video në Instagram, ndërsa në sfond dëgjohet edhe zëri i së motrës, Lorit, e cila është shumë e emocionuar.

Kujtojmë që Sara dhe Ledioni kanë edhe dy djemë, London dhe Roman.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey