Sara nuk përmbahet, ndan imazhin e nxehtë në shtrat me Ledrin

Sara ndan imazhin e nxehtë në shtrat me Ledrin.

Sara Hoxha nuk e ka problem të pozojë në forma të ndryshme.

Aq e pakompleksuar është saqë ndan imazhe të shumta nga jeta e përditshme, shkruan Kosovarja.

Duke qenë e dalluar me stilin e saj, shumica e imazheve kalon në lajm.

Këtë herë, bashkë me të bijën dhe Ledrin familja ndajnë një moment nga dhoma e gjumit, duke shprehur lumturinë që kanë mes veti.

Ja shikojeni se sa bukur duken.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey