Sarah vishet si nuse, do ta çmend DJ PM me këtë pamje

Sarah Berisha, është njëra nga modertaoret më të reja në ekranet televizive.

Blogerja shqiptare, namin e bëri me pjesëmarrjen e saj në Big Brothet Vip, shkruan ORAinfo.

Gjatë qëndrimi të saj në atë shtëpi ajo gjeti dashurinë e jetës, duke u lidhur me dj e njohur DJ PM.

Lidhja e tyre po vazhdon edhe jashtë dhe duken shumë të lumtur. Së fundmi Sarah është shfaqur me një fustan të bardhë, ku po duket si një engjëll./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey