Sela: KF Shkupi bëri krenarë shqiptarët

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka uruar tifozët për marrjen e titullit kampion të KF Shkupit.

“URIME KAMPIONA!🥇
K.F. Shkupi krenaria e kryeqytetit që sot i bëri krenarë të gjithë shqiptarët.
Urime tifozëve që me zemër e deshtën këtë titull dhe mbështetën heronjtë e tyre deri në këtë arritje🏆“, shkroi Sela.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey