“Sela”, ky është regjistrimi i ri që i vendosi veturës djali i Feta Alimit (Foto)

Në shenjë nderi dhe rrespekti kundrejt kreut të opozitës, Ziadin Sela, djali I Fetah Alimit, Burim Aliu veturën e tij personale e ka regjistruar me targa ku shkruan emri I kreut të Aleancës për Shqiptarët, njofton News33.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Burimi I cili ka shpërndarë ca fotografi nga vetura me targat e reja në rrjetin social Facebook.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey