Sellma gjen pak qetësi, postin foto nga pushimet

Duke qenë se është grimere, Sellma ka pasur një sezon shumë të ngarkuar me punë.

Gjatë sezonit të verës ajo grimoi një numër të madh të nusve të cilat janë ndarë të kënaqura me punën e saj, shkruan ORAinfo.

E duke qenë se ishte e angazhuar shumë me punë, pikërisht në këtë muaj ajo ka ndarë disa ditë pushimi për veten e saj dhe familjen.

Sellma ka postuar një foto ku shihet në bregdet dhe duket që po shijon qetësinë që sjellin dallgët e detit./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey