Semi ka dy fjalë për të thënë për lidhjen e Donaldit me Beatrixën

Mbrëmë u diskutua edhe lidhja mes dyshes.

Ndërkohë, në studio ishte e pranishme edhe ish-banorja e Big Brother VIP, Semi, shkruan lajmi.net.

Ajo nuk hezitoi të komentoi sërish lidhjen e Donaldit dhe Beatrixës brenda shtëpisë.

“Tani po e shoh si publik situatën. Uroj që Donaldi ta di çfarë po bën me lojën e tij, se a është lojë apo jo, mbetet për t’u parë. Të shohim si do shkoj edhe gjithë kjo kur të dalin jashtë”, tha Semi.

Ndryshe, ajo mbrëmë u deklarua se e mbështet Donaldin për lojën e tij teksa shtoi se pavarësisht të gjithave ajo e do atë./Lajmi.net/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey