Semi na prezanton me shokun e saj single: “Kërkon nuse për shtëpi”

“Kërkon nuse për shtëpi”, Semi na prezanton me shokun e saj single.

Teksa së fundmi vetë Semi po përflitet për një lidhje me këngëtarin Ron Zaiti, me të cilin kreu një bashkëpunim, Semi i ka habitur të gjithë me postimin e fundit në ‘Instastory’.

Ajo në formë shakaje ka prezantuar një prej shokëve të saj dhe ka bërë një ‘kërkesë’ për t’i gjetur nuse pasi është single.

“Ky është shoku im. Është single, kërkon nuse për shtëpi. Dm kush është e interesuar”, shprehet Semi.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey