Sëmundja i’a merr jetën në moshë të re ballistit nga Tetova

Sonte u nda nga jeta Vigan Idrizi – FRONTI. Një njeri shumë meritorë në historinë e Ballistëve.

Ballistët shprehin ngushllime familjes…ISHE DHE MBETESH ME NE!…FRONTI Old School, shkruan faqja e tifozëve të Shkëndijë “Ballistët” në facebook.

Përndryshe Vigan Idrizi ( 33) ka ndëruar jetë në Klinikën e Shkupit ku ishte transferuar 1 ditë më parë nga Spitali i Tetovë pasi koronavirusi i kishte shkaktuar komplikime të rënda shëndetsore.Shqipmedia

The post Sëmundja i’a merr jetën në moshë të re ballistit nga Tetova appeared first on ShqipMedia.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey