Sërish bëhen bashkë Rita dhe Findani, ja çka po paralajmërojnë kësaj radhe

Rita dhe Fidani bëhen bashkë sërish, paralajmërohet kënga e tyre e re.

Projekt të ri muzikor kanë paralajmëruar edhe artistët Rita e Fidani.

E këtë e kanë bërë të ditur çifti me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”, shkruan lajmi.net

“Këtë te premte”, ishte mbishkrimi i artistëve.

“Luje mindilin”, titullohet projekti i fundit që lansoi dyshja para një muaji.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey