Sërish shtatzënë?! Xhensila Myrtezaj reagon për herë të parë

Përgjatë ditëve të fundit në rrjet është përfolur se këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël.

Këto aludime nisën nga një koment i blogeres shqiptare, Vjosa Muriqi.

Blogerja publikoi një foto me barkun e rrumbullakosur dhe Xhensila i komentoi “Urime zemër”.

Ndërkohë, Vjosa shkroi “Urime edhe ty”, duke i bërë të gjithë të dyshojnë.

Mirëpo, si përgjigje mohuese ndaj këtyre aludimeve, Xhensila ka publikuar një video nga palestra.

Ajo shihet në super formë dhe shumë elegante.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey