Sheila del në emision vetëm me reçipeta, kritikohet nga ndjekësit

Sheila Haxhiraj, ishte njëra nga banoret e shtëpisë më të njohur në Shqipëri, Big Brother Vip.

Ani pse nuk pati një qëndrim të gjatë në shtëpi, ajo la mbresa të mëdha si tek banorët , po ashtu edhe tek audienca e madhe, shkruan ORAinfo.

Shelia, është cilësuar si një vajzë e ëmbël, e artikuluar dhe shumë e edukuar. Pas daljes nga realty Show, ajo është bërë shumë e kërkuar, duke u
bërë pjesë e shumë emisioneve.

E së fundmi e ftuar në njërin nga emisionet, Sheila ka befasuar me veshjen e saj.

Me një palë komplete, e me vetëm reçipeta, ajo është kritikuar me stilin e saj./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey