“Shihemi në Florida”, Beatrix Ramosaj i dërgon këtë mesazh yllit botëror

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë në qendër të mediave rozë disa herë për jetën e saj romantike. Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka publikuar një mesazh që këngëtarja i ka dërguar yllit të muzikës Bryan Adams. Ai i ka dhënë like, si duket edhe mund t’i […]

shkurt 28, 2024 - 04:00
 0  8
“Shihemi në Florida”, Beatrix Ramosaj i dërgon këtë mesazh yllit botëror

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë në qendër të mediave rozë disa herë për jetën e saj romantike.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka publikuar një mesazh që këngëtarja i ka dërguar yllit të muzikës Bryan Adams.

Ai i ka dhënë like, si duket edhe mund t’i ketë kthyer një mesazh, por këngëtaeha ka dashur të tregoj vetëm mesazhin e saj, ku ka treguar mirënjohje për artistin dhe se si ka ndikuar muzika e tij te ajo.

Për ta përmbyllur ajo që na tërhoqi vëmendjen në mesazh ishte fjalia:”Shihemi në Florida!”.