Shikoni në çfarë gjendje e ka publikuar vetën

U bë e njohur që në vitin 2004 si Miss Albania dhe tani, Agnesa Vuthaj është tejet e përfolur në publik.

Gjithë këto vite ajo ka qenë pëherë e komentuar me paraqitjet e saj, përcjell KosovaToday.

Tani ajo ka hapur një markë të vetën me veshmbathje për femra qe e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’.

Agnesa është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

E sot, ajo ka postuar një video ku tregon se ka shkuar tek frizeri për të ndryshuar stilin e flokëve mirëpo, ajo e ka publikuar veten në një gjendje jo shumë të mirë./KosovaToday/

Look-un, do ta ‘çmend’ Albanin

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 20, 2019 11:46 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148619
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit