Shikoni një video nga një moment qesharak se si klientët nuk largohen nga lokali pa ngrënë ushqimin e porositur (Video)

Sharing is caring!

Tërmeti i ditës së shtunë terrorizoi banorët e disa qyteteve të Shqipërisë.

Për shkak të lëkundjeve të forta shumica e qytetarëve dolën në rrugë.

Të shumta ishin dhe momentet gazmore që qarkulluan në rrjet, ku shihej se si burra e gra ngriheshin nga lokalet, apo nga berberi.

Më poshtë do të shikoni një video nga një moment qesharak se si klientët nuk largohen nga lokali pa ngrënë ushqimin e porositur. /tema/

VIDEO qesharake: Kur uria është më e “fortë” se tërmeti

VIDEO qesharake: Kur uria është më e “fortë” se tërmeti

Posted by Gazeta TemA on Thursday, September 26, 2019

Sharing is caring!

Loading...
shares