Shkëmbim i papritur nga Barcelona dhe Manchester City

Milani ka ide të qarta – këta 5 lojtarë do të jenë shtylla kurrizore për Rangnick

Manchester City dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve.

Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas shumë analistëve, më shumë do të shkëmbejnë futbollistë, në pamundësi për të hargjuar miliona.

Milani ka ide të qarta – këta 5 lojtarë do të jenë shtylla kurrizore për Rangnick

Kështu, Barca dhe City vijnë me idenë e shëmbimit të futbollistëve.

Cancelo nuk është i lumtur në Manchester City, ashtu sic Semedo që asnjëherë nuk ka zënë vend në 11-she, kanë mundësi të ndërrojnë skuadra sipas Mundo Deportivos.

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey