Shkëndija nesër do të përballet me Mura

Klubi i Futbollit Shkëndija nesër me fillim në ora 20:00 në stadiumin Teodor Proeski në Shkup do të luaj kundër ekipit Mura të Sllovenisë. Trajneri Ernest Gjoka në pres-konferencë për media tha se kanë punuar me shumë kujdes dhe se ekipi është në gjendje të mirë.

“Skuadra është në gjendje të mirë. Kemi punuar me shumë kujdes deri në këtë moment. Jemi shumë mirë për të startuar këtë ndeshje të parë të Champions League”, u shpreh trajneri i Shkëndijës Ernest Gjoka.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey