Shkupi ndër qytetet më të ndotura në botë, renditet i gjashti (FOTO)

Shkupi mbrëmë është radhitur në vendin e gjashtë në botë si qyteti më i ndotur.

Këtë e bën të ditur shërbimi “Iqair”. Kjo renditje ka bërë që të nxiten debate dhe akuza ndërmjet partive politike. (INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey