Shkurta e Alberti bëhen gati me shku në dasmë, kostumi i tyre bie në sy

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë.

Çdo këngë e saj menjëherë bëhet hit dhe dëgjohet nga pothuajse çdo moshë, përcjell ORAinfo.

E tani kur dasmat dhe ahengjet janë ndaluar për shkak të masave anti-covid, Shkurta me burrin dhe djalin e saj, Malin kanë nisur pushimet.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e Albertit.

Të veshur me kostume serioze, çifti po shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey