Shkurta mblidhet me motrat dhe nënën, e merr me veti edhe burrin

Shkurte Gashi, vazhdon të jetë një emër shumë aktiv në rrjetet sociale.

Ajo është një këngëtare shumë e kërkuar dhe vazhdimisht është e zënë me koncerte dhe ahengje, shkruan ORAinfo.

Ani pse është e përkushtuar në profesioni e saj, Shkurta gjen kohë edhe për familjen e saj. Së fundmi ajo është takuar me motrat dhe nënën e saj.

Në foton e postuar shihet se ka marrë me veti edhe burrin e saj, Albertin./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey