Shkurte Fejza tregon çfarë raporti ma me motrat Braha

Dikur flitej shumë për konflikte e xhelozi mes këngëtareve të estrades, por asgjë nuk dihej sakt dhe konkretisht, shkruan Kosovarja.

Tani gjërat po bëhen shpejtë publike e po e marrin dhenë.

Siç dihet, raportet mes shumë këngëtareve të estrades janë lëkundur dhe arsyet në përgjjthësi kanë mbetur të pa thëna.

Ama, Shkurte Fejza shihet se ka respekt për Mihrijen e Loren, dy motrat këngëtare.

Ja një foto e përbashkët.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey