Shkurte Gashi na njofton me ‘motrën binjake’, ajo është këngëtare shumë e njohur

Shkurta Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo gjithmonë ka sjellë këngë e hite të paharrueshme, shkruan ORAinfo.

Shkurten kohë me parë ishte martuar, ndërsa në jetë ka sjell edhe një djalë, të cilën e ka quajtur me emrin, Mal.

Krahas kujdesit ndaj familjes, Shkura i është rikthyer edhe muzikës, ku për cdo ditë shfaqet nëpër dasma e ahengje të ndryshme.

Shkurta sot ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të koleges së saj, Engjellusha Salihu.

Të rregulluara bukur dhe të veshura me stil, Shkurta e Engji po duket si me qenë binjake.

Duket se dy këngëtaret janë duke sjell një duet se bashku. /ORAinfo/

Shkurta Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo gjithmonë ka sjellë këngë e hite të paharrueshme, shkruan ORAinfo.

Shkurten kohë me parë ishte martuar, ndërsa në jetë ka sjell edhe një djalë, të cilën e ka quajtur me emrin, Mal.

Krahas kujdesit ndaj familjes, Shkura i është rikthyer edhe muzikës, ku për cdo ditë shfaqet nëpër dasma e ahengje të ndryshme.

Shkurta sot ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të koleges së saj, Engjellusha Salihu.

Të rregulluara bukur dhe të veshura me stil, Shkurta e Engji po duket si me qenë binjake.

Duket se dy këngëtaret janë duke sjell një duet se bashku. /ORAinfo/

Loading...