Shkurte Gashi publikon foton me të ëmbël me burrin dhe djalin

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë.

Çdo këngë e saj menjëherë bëhet hit dhe dëgjohet nga pothuajse çdo moshë, përcjell ORAinfo.

E tani kur dasmat dhe ahengjet janë ndaluar për shkak të masave anti-covid, Shkurta me burrin dhe djalin e saj, Malin kanë nisur pushimet.

Ajo ka publikuar një foto nga pushimet ku shfaqet duke u larë në pishinë me Albertin dhe djalin e tyre.

Ata po duken një familje shumë e lumtur se bashku. /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey