Shkurte Gashi tregon kush do dëshironte t’i këndojë në dasmë (VIDEO)

Shkurte Gashi ka zbuluar në NIN se këtë vit do të organizojë synetinë e djalit të saj Malit dhe me këtë rast edhe do të kurorëzohet.

Gjatë rrëfimit ekskluziv përballë Alaudin Hamitin, artistja tregoi se kush do dëshironte t’i këndonte në natën e veçantë.

Ndiqni më poshtë videon dhe zbuloni shumë të pathëna për Shkurtën./Prive.al

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey