Shokohen britanikët/ 5 emigrantë zbresin nga kamioni në Londër, ja pamjet

Granny quickie

Granny quickie

5 burra janë kapur nga kamerat teksa po dilnin nga një kamion në Essex, (Britani) ditën e djeshme.

Ata ishin në pjesën e pasme të kamionit, i cili ndaloi në qytet rreth orës 11:30 të ditës së djeshme.

Një dëshmitar tha për mediat britanike se sapo kanë zbritur nga kamioni emigrantët thanë me zë të lartë: “Gëzuar Vitin e Ri… Londër, ne erdhëm”.

Besohet se ata kanë kaluar nga “English Channel”, për të zbarkuar më pas në Londër. Nuk dihet ende identiteti dhe kombësia e 5 burrave.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey