Shokohet Milan, Arsenal po ia merr yllin e madh

Pas Xavit, Barcelonës i thotë ‘JO’ edhe një trajner i njohur

Mesfushori i Milanit, Hakan Calhanoglu, është një objektiv i mundshëm huazimi për Arsenalin, raporton The Mirror.

25-vjeçari mezi pret që të transferohet në janar pasi kërkon të sigurojë kohën më të rregullt të lojës para Euro 2020, përcjell ORAinfo.

Pas Xavit, Barcelonës i thotë ‘JO’ edhe një trajner i njohur

Calhanoglu ka bërë 18 paraqitje në Serie A këtë sezon, duke shënuar dy herë dhe duke siguruar një asistim./ORAinfo/

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey