Shokon ish konkurrentja e “Përputhen”: Arjan Konomi nuk ka respekt për femrat

Arjan Konomi, është opinionisti i Përputhen.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen 2”, Shqipe Hysenaj ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin “Why Not”, ku ka akuzuar opinionistin e programit, Arjan Konomin se nuk ka respekt për gjininë femërore.

Ajo ka thënë se ai nuk e meriton të jetë pjesë e një emisioni dashurie, pasi nuk ka një jetë dashurore dhe as familje.

Sipas saj, Arjani jashtë kamerave është i butë, kurse para kamerave sillej ndryshe.

Shqipja gjithashtu thotë se duhet të jesh një grua inteligjente për t’i kuptuar këto veprime të opinionistit.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey