Shokuese: Predha izraelite bie mbi dyshek, por nuk shpërthen

Fotot e publikuara janë vërtetë shokuese

Një predhë izraelite ra në shtratin martesor të një shtëpie në Gaza, por nuk shpërtheu, duke u “rehatuar” mbi dyshek.

Ekspertët e Ministrisë së Brendshme palestineze përdorën vinçin për të larguar predhën që ra në një banesë në Khan Yunis, që ndodhet në jug të Rripit të Gazës.

Fotot e publikuara janë vërtetë shokuese, me dhomën e gjumit krejtësisht të shkatërruar, ndërkohë që vijon dhuna mes Izraelit dhe Palestinës.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey