Shpat Kasapi po bëhet baba? Flet e fejuara e tij

Selvija ka treguar se a është shtatzënë.

Ditët e fundit kanë qarkulluar thashetheme në rrjet se Selvije Jao është shtatzënë, shkruan lajmi.net.

Këtyre thashethemeve ajo vendosi t’i përgjigjej përmes një postimi në Instagram, ku mohoi një gjë të tillë.

“Nuk jam shtatzënë, por patjetër që kur të jem do të ju njoftojmë bashkë me Shpatin, dashuri për ju”, shkruan ndër të tjera ajo.

Ndryshe, Selvija po e shoqëron Shpatin në pothuajse çdo aktivitet ku ai merr pjesë.

Shpati pritet të rikthehet shumë shpejt me këngë të re dhe në klipin e tij pritet të jetë pjesë edhe Selvija.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey