Shpërthen dashuria: Puthje dhe përqafime mes Dj PM dhe Sarës

Puthje dhe përqafime mes Dj PM dhe Sarës.

Mbasditen e sotme afrimiteti mes Sarës dhe DJ PM nuk ka munguar në shtëpinë e Big Brother VIP.

Ata janë përqafuar dhe kanë shkëmbyer dhe puthje mes njëri-tjetrit.

Dyshja janë shprehur se nuk duan të krijojnë një lidhje brenda shtëpisë por veprimet e tyre bëjnë që banorët dhe publiku të mendojë tjetër gjë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey