Shpërthen ish-deputeti i LDK-së: Turp, partia s’ka pasur kurrë Kryesi më të dobët

Anëtari dhe ish-deputeti i LDK-së, Naser Rugova, ka reaguar pas zgjedhjes së kryesisë së re të kësaj partie.

Ai Kryesinë e re e ka cilësuar si “të dobët”, e madje ka thënë se e njëjta sipas tij është riciklim i partisë ORA.

Postimi i plotë:

Kryesi më të dobët, LDK nuk ka pasur kurrë. Reciklim i partisë ORA, distancim nga Presidenti Rugova, tentim transformim i partisë në servis të RINVEST-it.

TURP!.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey