Shpërthen në lot Dj Dagz: Hajde dalim menjëherë…”

Dj Dagz ka afër dy muaj që është futur në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Ai dhe Dj PM janë një konkurrent i vetëm në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Por, çaste më parë ai është zgjuar nga gjumi dhe ka shpërthyer në lot.

Banorët të shqetësuar e kanë pyetur se çfarë ka, derisa Dj Dagz u ka treguar se ka parë një familjar ëndërr në gjendje shumë të rëndë.

“Ishte shumë ëndërr e keqe, kur më del pamja përpara më vie të qaj direkt”, tha Dj Dagz.

Në anën tjetër, Dj PM i është drejtuar duke i thënë se nëse ai do mund të dalin menjëherë, por që Dagz ka thënë jo.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey