Shpërthim në Gjirokastër, policia në vendngjarje

Sharing is caring!


Në fshatin Shtëpëz të Gjirokastrës, në banesën e shtetasit F.T. ka shpërthyer një sasi lëndë plasëse.

Si pasojë ka dëme materiale, por fatmirësisht jo të lënduar.

Në vendngjarje ka shkuar grupim hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./TCH

Sharing is caring!

Loading...
shares