Shqelm fytyrës duke u arrestuar nga Policia e Kosovës – tjetër rrahje sonte në BeerFest

Një tjetër rrahje ka ndodhur para pak minutave në BeerFest që është duke u mbajtur në Prishtinë.

Lexuesit e Insajderit kanë dërguar një video ku shihet se Policia e Kosovës është angazhuar përsëri duke arrestuar disa persona.

Në video një person shihet i mllefosur dhe i papërmbajtshëm.

Ai i është sulur dhe ka goditur me shqelm një tjetër person i cili kishte qenë duke u arrestuar nga Policia e Kosovës.

Më herët është raportuar për një tjetër rrahje. Sipas raportimeve janë arrestuar gjashtë persona dhe ka mbetur i lënduar një person, për cka është detyruar të kërkojë ndihmë mjekësore./Insajderi.com

The post Shqelm fytyrës duke u arrestuar nga Policia e Kosovës – tjetër rrahje sonte në BeerFest appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 26, 2019 10:08 am ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=147195
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit