Njoftime

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 2007

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike, Viti prodhimit 2007, km 120000 te saja origjinale, kondicioner, xhama elektrike, mbyllje qendrore, abs, esp, kasetefon me cd, kompjuter bordi, komandat ne timon, me dy celesa, makina eshte shum e paster sic e shihni. Pak dit e ardhur nga Italia me dogane te paguar! Cmimi 4700€ i diskutueshem. Numri celularit 0692233243

Read More »

Okazion_ Mercedes C 220 cdi

-Mercedes benz c klas 203 version elegance -motori 220 cdi naft viti 2000-2001 -kamjua manuale me 7 marsha shum e shpejt dhe shum ekonomike -kondicioneri ne gjendje te shkelqyer -kasetofoni me cd me komanda ne timon -pilot automatik -drita automat -sedilje elektrike -hapje mbyllje me pult + bagazhi -2 celsa orgjinal te fabrikes -te gjitha sherbimet i ka te bera ska nevoj per as1 sherbim “makina esht shum shum e paster si brenda dhe jasht” -dokumentat te gjitha te paguara deri ne 20.4.2019 -cmimi 3600€ pak i diskutushem -nr : 0697664111

Read More »

Mercedes C KLAS 220 BLUEEFICENCY 2012

MERCEDES BENZ C 220 BLUEEFICENCY * MODELI AVANTGARDE * VITI 2012 * NAFT * KAMBIO AUTOMATIKE * KLIMA AUTOMATIK BI-ZONE * DRITA BI - XENON + LED * STOPA ME LED * SENSOR PARKIMI * SENSOR DRITASH + SHIU * NAVIGACION SYSTEM I MADH KART MEMORIE + USB * PASQYRA ME PALOSJE * ME DOGANE TE PAGUAR * E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA *

Read More »

shitet ndrohet

ne gjendje te mir motorrike xhenerike me taksa tpagume deri n'janar 2019 sedilje lekure me ngrohje kamie manual shitet ndrohet me makin me tvogel ose me te njejten vler . 8l/100km whatsap : 0685498361

Read More »

Jepet me qera apartament sp 65 m2

CITYHOME jep me qera apartament sp 65 m2. Apartamenti ndodhet afer stadiumit Loro Borici. Shkoder. Cmimi 20.000 lekAgjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:KONTAKT CITYHOME Rr. Kole Idromeno (Pedonale) Shkoder Tel 0682052992 0683216168 [email protected]

Read More »

PËRSE JU THA PËSHTYMA KRYEMINISTRIT?!

Nga Ylli MANJANINjë arrest shtëpie dhe u mek… Flet e shkruan jerm. Vaj halli po të ishte më e madhe gjëma!!Kërkon drejtësi të pavarur nga “… diplomatët”?!Me cilët diplomatë ta ketë vallë?! Me Rusët?!Si u bënë të këqij krejt pa pritur këto Ambasadorët?! Ata na bënë reformën, kushtetutën!Vërtetë nuk kemi parë asgjë, akoma! Zgërlaqja e Rilindjes dhe poshtërsitë e politikës do bëhen gjithnjë e më të dukshme…Të presim e të shohim!Ndërkohë, për çështjen Tahiri vërtetë do duhet të presim deri në fund! Deri sa të ketë një vendim gjyqësor të formës së prerë!13 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Read More »

TOYOTA RAV 4 / SAPO ARDHUR / 2007

TOYOTA RAV 4 -MOTORR 2.2 DIEZEL -KAMBIO MANUALE ME 6 MARSHE -TAPICERI LEKURE (SHUME E MBAJTUR ) -NAVI SYSTEM , KAMERA PARKIMI , AUX , BLUETOOTH , KARTE MEMORIE MP3 -START/STOP SYSTEM -KLIMA DIXHITALE -XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL NGA FABRIKA -SEDILJET ME NGROHJE DHE ME FRYERJE CFRYERJE SIPAS POZICIINIT TE TRUPIT . -GOMAT E REJA TE SAPO VENA NE GJERMANI !! *MAKINA DISPONON LIBER SHERBIMI * *KILOMETRA ORIGJINALE* *SUPER GJENDJE * *SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA * JAM GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !! CEL : 0682121347

Read More »

C 220 BLUEFFICENCY – AVANTGARDE – NAVI – 2009

-SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA -MERCEDEZ C220 * BLUEFFICENCY * -VITI 9/2009 -MODELI AVANTGARDE -SEDILJE LEKURE & RROBE AVANTGARDE -NAVIGACION SYSTEM , AUX , MP3 PLAYER -SENSORE PARKIMI (para&mbrapa) -FENERET ME LUPA XENO -SEDLJET ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE -PASQYRAT ME PALOSJE DHE LED -KLIMA DIXHITALE BIZONALE -151.000 KM ME FATURA SHERBIMESH NE MERCEDEZ-BENZ TE KRYERA NE GJERMANI. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER XHENERIKE, MOTORRIKE DHE ESTETIKE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! ME DOGANE TE PAGUAR !! CEL: 068 21 21 347

Read More »

Okazioon..

Fiat Punto Manual 1.2 Benzin 8 Valvula Viti 2001..5 Porta.Makina Posedon Aribag .Abies..Kondisioner..Xhama Elektrik..Hidraulik Plus Opsion City..Muzik Player CD..Aux.Mbyllje Qendrore Centralizata...Xhenerike..Motorrike Super.Gjendje..Estetike Si Nga Jashte Dhe Brenda Shume Shume e Paster...Shume Ekonomike .Gomat Te Reja...Siguracion 15-12-2018..Taksa+ Kuolidimi 13-12-2018. Ta Dergoni Ne Servic. E Gateshme ..Per Cdo Lloj Prove...Kontaktoni (0676148337)..Okazion i Padiskutushem.. Fiat...

Read More »

OKAZION _ Mercedes C 220 cdi

-Mercedes benz c klas 203 version elegance -motori 220 cdi naft viti 2000-2001 -kamjua manuale me 7 marsha shum e shpejt dhe shum ekonomike -kondicioneri ne gjendje te shkelqyer -kasetofoni me cd me komanda ne timon -pilot automatik -drita automat -sedilje elektrike -hapje mbyllje me pult + bagazhi -2 celsa orgjinal te fabrikes -te gjitha sherbimet i ka te bera ska nevoj per as1 sherbim “makina esht shum shum e paster si brenda dhe jasht” -dokumentat te gjitha te paguara deri ne 20.4.2019 cmimi 3600€ i diskutushem -nr + viber: 0697664111

Read More »