Njoftime

Jap me qira banesen 52m2 kati i -I- / Prishtine

Jap me qira banesen 52m2 kati i -I- / Prishtine 2018-05-04 10:21:54 2018-05-04 10:21:54Oferta SuksesiJap me qira banesen 52m2 kati i -I- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar. Çmimi sipas marrveshjes.Kontakti:Email : Phone : 045508169Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. "Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi" - 044 50 68 50.https://ofertasuksesi.com/shpalljet/25972-jap-me-qira-banesen-52m2-kati-i-i-prishtine]]>

Read More »

Ofrojmë punë për shpërndarës të porosive

Ofrojmë punë për shpërndarës të porosive 2018-05-04 09:22:12 2018-05-04 10:10:21Oferta SuksesiRestauranti 'Love Pizza'ofron punë për një shpërndarës të porosive (Delivery man) me përvojë pune dhe një shpërndarës të porosive praktikant. Orari deh pagesa me marrveshje. Adresa: Rr. Xhemajl Mustafa ne Fushe KosoveKontakti:Email : [email protected] Phone : 38345599585Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. "Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi" - 044 50 68 50.https://ofertasuksesi.com/shpalljet/25966-ofrojme-pune-per-shperndares-te-porosive]]>

Read More »

C203

Shes c203 220 model avangard motorr evo makinaesht shum e paster si nga mren dhe jash e sapo arllur me dogan te paguar gati per targa makina disponon kto exstra sensor parkingu para mbrapa sendile me ngrhoje sendile me fryrje dhe me palosje navigator plus aux disqe 17dy te ger dy te ngush me goma te reja dy celsa sensor drritash sensor fshirse euro 4 ndotja

Read More »

TEK LICEU JEPET ME QERA 1+1

Afer Liceut jepet me qera 1+1, kati 3, e rikonstruktuar, mobilim modernThe post TEK LICEU JEPET ME QERA 1+1 appeared first on Real Estate One.

Read More »

Back Office Executive

Korporata BUÇAJ shpall konkurs për pozitën “ Back Office Executive” (1 pozitë)Përshkrimi i detyrave të punës:Asistim në çështje teknike; Edukimi i blerësve; Komunikim me ekipet në teren; Kujdeset për shpërblimet e blerësve; Bën raportime të rregullta; Përputhja e detyrave me audiencën; Mirëmbajtja e sistemit të brendshëm të Korporatës; Mban komunikimi me forcën shitëse në teren dhe ekipin e Korporatës.Kualifikimet e kërkuara:Kandidatët duhet të kenë përvojë pune në komunikim me blerës; Kandidatët duhet të kenë të kryer shkollimin e lartë ose minimum të jenë student të vitit të fundit të studimeve; Të jenë të aftë të punojnë me mbikëqyrje minimale; Të kenë aftësi të shkëlqyera komunikimi me konsumatorë dhe bashkëpunëtor; Të kenë njohuri e shkëlqyer e gjuhës angleze; Të jenë të aftë të punojnë në ekip dhe të pavarur; Të kenë njohuri të shkelqyera të paketës Office (veçanërisht programit excel) E preferuar që të kenë të përfunduar ndonjë trajnim mbi aftësitë për shitje, trajnim të..

Read More »